SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Glycin Forte 50 tab.

Glycin Forte 50 tab.

Skladom

Glycín je regulátor metabolizmu, normalizuje a podporuje ochrannú funkciu v centrálnom nervovom systéme, pomáha znížiť emocionálny stres, zvyšuje duševnú výkonnosť.

  • Cena: 4,86 €
  • Pred zľavou: 5,40 €
  • Zľava: 0,54 €

Tlmí agresivitu, podporuje lepšiu adaptáciu v okolí, zlepšuje náladu, uľahčuje zaspávanie a normalizuje kvalitu spánku, znižuje toxické účinky alkoholu a drog. Glycin je aminokyselina, ktorú telo vie samé syntetizovať, vzniká v pečeni z dvoch iných aminokyselin – serínu a threoninu. Napomáha regulácii hladiny cukru v krvi a využitie glukózy. Reguluje syntézu žlčových kyselín a ich následný vplyv na šriepenie tukov.
Je nevyhnutný je pre tvorbu kreatínu, preto ho často užívajú športovci, ktorý chcú dosiahnúť nárast svalovej hmoty.

Dávkovanie: 2 tablety 3 x denne s jedlom. Denná dávka 6 tabliet obsahuje 570 mg glycínu. Doporučená doba užívania: 1 mesiac.
Upozornenie: Nie je určené pre deti. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.
Výživový doplnok
Zloženie: glycin 95 mg, škrob (plnidlo).
Obsah:50tabl.
Krajina pôvodu: RU

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info