SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Čučuriedka forte s luteínom 50tbl.

Čučuriedka forte s luteínom 50tbl.

Skladom

Čučoriedky-forte s luteínom obsahuje antioxidanty, vitamíny a zinok, potrebné pre každodennú starostlivosť pre oči, najmä pri veľkom zaťažení, luteín karotenoid, ktorý vykonáva ochrannú funkciu sietnice.

  • Cena: 7,80 €

Oko má spoľahlivý systém ochrany proti riziku fotopoškození, ktorého hlavnou zložkou je luteín.
Čím vyššia je hustota luteínu v sietnici, tým nižšie je riziko jeho zmeny. Zníženie ochranej funkcii v dôsledku nedostatku luteínu, vedie k vyčerpaniu pigmentu vrstvy sietnice, čo môže viesť k strate zraku. Luteín hrá dôležitú úlohu v prevencii štrukturálne zmeny v oku.
Účinky:
• Antioxidanty čučoriedky stimulujú syntézu a prirodzenú obnovu zrakového pigmentu , pomáha zlepšiť zrakovú ostrosť, lepšiu adaptáciu na tmu a zhoršených svetelných podmienkach. Tým sa urýchľuje prirodzený proces obnovy sietnice a znižuje únavu očí z dlhej práce.
• Komplexné bioflavonoidy z čučoriedky a rutínu s vitamínom C posilňuje cievne steny, zlepšenie prekrvenia očí a udržanie normálneho vnútroočného tlaku.
• Complex B vitamínov sú nevyhnutné pre výskyt bežných metabolických procesov v tkanivách oka. Vitamín B1 zlepšuje vizuálnu efektivitu, zatiaľ čo jeho nedostatok spôsobuje svalovú slabosť, vrátane očného tkaniva. Pri nedostatku vitamínu B2 oka začervenanie, pocit pálenia v očiach a očných viečok. Pri nedostatku vitamínu B6 môže dôjsť k zvýšenému napätiu a šklbaniu v oku.
• Zinok je nevyhnutný pre tvorbu pigmentu rhodopsínu a viesť svetelné signály cez sietnice tak, že chráni oči pred UV žiarením alebo iných foriem oxidačného stresu. Pri nedostatku zinku v tele vznikajú zmeny v sietnici, zníženie farby.
• Luteín chráni oči pred ultrafialovým žiarením, zabraňuje zníženiu pigmentu v sietnici oka.
Dávkovanie: deti od 3 – 7rokov 1tbl 2x denne, deti od 7 – 14 rokov: 1 tbl 3x denne spolu s jedom, dospelí 2 tbl 2x denne spolu s jedlom Prípravok užívať 2-4 mesiace , potom urobiť 10 dňovú pauzu.
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Neužívať pri neznášanlivosti na individuálne zložky prípravku.
Zloženie: mikrokryštalická celulóza, cukor, laktát zinku, vitamín C , extrakt z čučoriedky (25% antokyánov), vitamín P (rutín), koloidný dioxid kremíka (azrosil) a stearát draselný (protispekavé látky), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (hydrochlorid pyridoxínu), vitamín B1 (tiamín chlorid), obaľovacie komponenty, hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol, dioxid titánu, karmíny a oxidy železa (farbivá)
Obsah:25g á 50tbl
Krajina pôvodu: RU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info