SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Sustamed krém s jazvečím tukom

Sustamed krém s jazvečím tukom

Skladom

Masážny krém na kĺby "Sustamed" s jazvečím tukom pomáha pri svalovom preťažení, zmierňuje bolesti kľbov, opuchy, pomáha pri ateroskleróze, uľahčuje pohyblivosť pri zápalových procesoch a ochorení kĺbov a šliach.

  • Cena: 7,65 €
  • Pred zľavou: 8,50 €
  • Zľava: 0,85 €

Krém stimuluje mikrocirkuláciu krvi a kĺbovej tekutiny, pomáha regenerovať tkanivá a chrupavky, má upokojujúce, vyživujúce a regeneračné účinky na kĺby. Má mierne prehrievajúce účinky. Obsahuje aj olivový a borovicový olej.

Jazvečí tuk je bohatý zdroj živín, vitamínov, minerálov a ďalších biologicky aktívnych zložiek. Esenciálny olej z borovice, rozširuje cievy pokožky, zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesť a podráždenie, podporuje hojenie rán a obnovu tkanív po traumatickom poranení a pri zvýšenej fyzickej aktivite.
-urýchľuje regenerácie kĺbových a svalových tkanív;
- odstraňuje bolesti kĺbov a svalov, ischias, reumatizmus, osteochondróza, neuralgia;
- uvoľňuje svalové napätie, zmierniť únavu a opuchy;
- výborný pri nádche a prechladnutí


Spôsob použitia: krém jemne vmasírujeme na postihnuté miesta až kým sa krém nevstrebe. Pri prechladnutí krém aplikujeme na oblasť hrudníka a chrbta. Nepoužívame pri precitlivenosti na jednotlivé zložky krému.

Skladujeme na suchom a tmavom mieste.Tuk jazvecaa je získaný y licencovaného lovu.

Zloženie:Aqua, EmulgadeSE-PF,Olivaoil, Belsil DM-350, propyleneGlycol, Vaseline, Nafol 16-18 H, MelesmelesLinnaeus, Pineheedleoil,Methylparaben.

Krajina pôvodu: RU
Obsah: 75g

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info