SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ruská prírodná kozmetika a medicína Bábuška

OZNAMY

Vážený zákazníci,

- Máme vlastný sklad, v ktorom máme vyše 95 % položiek z nášho e-shopu pripravenú na expedíciu k Vám.

- Preto Vám môžeme garantovať veľmi krátku lehotu doručenia. Ak si objednáte do 12 hod tovar, ktorý je na sklade, vyexpedujeme ho ešte v ten istý deň a nasledujúci pracovný deň bude objednaný tovar u Vás doma.  Podmienkou je zvoliť si platbu na dobierku a tak zaplatíte hotovosťou, alebo bankovou kartou priamo u kuriéra pri  prevzatí tovaru.

Balíky posielame do celej EU. Podľa krajiny a hmotnosti sa vypočíta poštovné.

Pekný deň prajeme. Bábuška SK

Ivan čaj je tradičný slovanský nápoj.

2134

Zo sušených listov vrbovky úzkolistej možno pripraviť čaj, ktorý sa okrem iných miest pije hojne v oblasti Ruska a Kaukazu. V tomto regióne je známy pod rôznymi názvami, a to ako čaj Ivanov, kaporský, koptský, Kurilský či koptický, a svojho času sa jednalo o najobľúbenejší nealkoholický nápoj v Rusku. Listy a púčiky sa zbierajú ručne. Prostredníctvom použitia dávnej technológie sušenia sú listy granulované, čo v produkte zachováva jedinečné zložky tohto čaju s veľmi intenzívnou a sofistikovanou chuťou.

Vrbovka úzkolistá odstraňuje pocit psychického napätia, úzkosti a tiesne, znižuje psychicky spôsobené bolesti hlavy, pôsobí proti nespavosti a má protizápalový účinok a chráni sliznice, predovšetkým sliznice tráviaceho ústrojenstva. Priaznivý vplyv má taktiež pri hnačkových infekčných chorobách. Má rovnako priaznivý účinok pri prostatických ťažkostiach. S ohľadom na obsah látok hormonálnej povahy pomáha pri problémoch súvisiacich s klimaktériom. Severoamerický indiáni používali miazgu z vrbovky pri ošetrení rán, lebo veril, že má protizápalové účinky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info